Dla kogo Desalgine Bayrol?

W dzisiejszych czasach w zasadzie każdy może mieć basen. Moda na baseny w ogrodzie trwa od dłuższego czasu. Na rynku pojawia się coraz więcej produktów tego rodzaju. Sam zakup basenu nie jest wystarczający. Trzeba dbać o wodę w basenie. W artykule wyjaśniamy, dla kogo dedykowany jest Desalgine Bayrol i jak stosować ten produkt.

1. Czym jest Desalgine Bayrol?

2. Na co zwracać uwagę po napełnieniu basenu wodą?

3. Bayrol Desalgine Jet dla wszystkich

Większość osób, które dysponują działką rekreacyjną lub mają dom jednorodzinny z ogrodem, chce mieć basen zewnętrzny. Mało kto ma basen kryty, aczkolwiek takie baseny zdarzają się w luksusowych willach. Mogą być też w nowoczesnych apartamentowcach. W przypadku każdego basenu najważniejsza jest czystość wody w basenie. Z tego względu warto zaopatrzyć się w chemię basenową. Przykładem jest desalgine bayrol, czyli środek na czarne i zielone glony, który ma zastosowanie w prywatnych basenach i w fontannach. Produkt w połączeniu z szybkim chlorem wykazuje właściwości klarowania wody. Staje się ona nieskazitelnie czysta. Znika zmętnienie wody. W basenie najlepiej jest stosować ten preparat regularnie. Desalgin Jet nie zawiera w swoim składzie miedzi, dzięki czemu jest on w pełni bezpieczny dla skóry i włosów. Produkt nie zawiera chloru i metali. Bayrol Desalgine Jet występuje w pojemnikach o różnej pojemności. Najbardziej popularne jest opakowanie 5 L. Z uwagi na częstotliwość dozowania jest to najlepszy wybór pod względem ekonomicznym.

Czym jest Desalgine Bayrol?

Baseny stojące na zewnątrz są mocno narażone na działanie niekorzystnych czynników. Wpadanie do wody liści lub trawy, a także występowanie opadów lub wysokich temperatur sprzyja rozwojowi glonów. Przy dużej ilości osób korzystających z basenu woda jeszcze szybciej może ulec zabrudzeniu. Jeśli nie będzie stosowana chemia basenowa, to dno basenu dość szybko stanie się śliskie. To nie jest bezpieczne dla użytkowników basenu. Jak najszybciej trzeba pozbyć się śliskich osadów. Najlepiej jednak jest nie dopuszczać do ich powstawania. Konieczna jest regularna dezynfekcja niecki basenu.

Istotna jest częstotliwość dozowania wybranych preparatów. Trzeba pamiętać o tym, że pierwsze dozowanie zawiera wysoką dawkę preparatu, następnie trzeba wdrożyć dozowanie cotygodniowe. Najwyższa dawka ma zastosowanie w sytuacji, gdy w basenie pojawią się glony. Płyn trzeba dozować zgodnie z zaleceniami producenta. Tylko wtedy Desalgine Bayrol skutecznie zlikwiduje glony i zapobiegnie ich występowaniu w basenach.

Na co zwracać uwagę po napełnieniu basenu wodą?

Jeśli chodzi o basen prywatny, to z powodu kryzysu gospodarczego i szalejącej inflacji wielu konsumentów chce redukować koszty. Nie oznacza to, że ze wszystkiego trzeba rezygnować. W przypadku basenów wykorzystywanych na cele prywatne trzeba brać pod uwagę, ile do basenu wchodzi wody. Częste wymiany wody to większe koszty. Można to zminimalizować za pomocą stosowania odpowiedniej chemii do basenu. Bez tych specjalistycznych preparatów basen dość szybko przestanie być atrakcją dla całej rodziny.

Bayrol Desalgine Jet dla wszystkich

Konsumenci, którzy kupili basen dla siebie, muszą liczyć się z koniecznością kupienia zapasu chemii do utrzymania wody w basenie w idealnym stanie. Woda powinna być czysta, bez osadów, glonów i zabrudzeń nanoszonych przez wiatr. W Polsce sezon na basen letni może być różny. Zależy to od panujących warunków pogodowych i liczby upalnych dni. Mając basen, warto z niego w pełni korzystać. Basen z brudną wodą nie stanowi dla nikogo żadnej wartości, jedynie staje się rozczarowaniem.

Author: wody.edu.pl