Inne rodzaje gier od Totalizatora Sportowego

Totalizator Sportowy oferuje wiele różnych gier, które dają szansę na pozyskanie wielkiego zastrzyku pieniędzy do domowego budżetu. Nawet jeśli nie przepadamy za Dużym Lotkiem i jego pochodnymi, możemy znaleźć gry o nieco innych zasadach, dzięki którym również możemy zyskać spore pieniądze.

Kaskada – wodospad pieniędzy dla wygranych

W Kaskadzie również gra się dzięki ciągom liczb. Nie można jednak wybierać ich samodzielnie. Każdy kupon zawiera dwa zestawy 12 liczb (od 1 do 24), które wybierane są według zasady chybił trafił. Wygrywasz jeśli trafisz już 8 cyfr, z każdą kolejną wysokość wygranej oczywiście wzrasta. Jeśli chcesz sprawdzić Kaskada wyniki, losowania odbywają się codziennie o godzinie 14:00.

Zdrapki – los dla każdego

Oprócz tradycyjnych gier Totalizator oferuje również wiele zdrapek, w których można wygrać może mniejsze kwoty niż w regularnych grach liczbowych, jednak dają one odrobinę miłej zabawy z dreszczem niepewności, czy pod warstwą farby kryje się wielka wygrana. To świetny pomysł na prezent na różne okazje, np. ślubu urodziny czy zakończenia szkoły. W ofercie znajduje się wiele różnych serii zdrapek, oferujących zróżnicowane wygrane.

Author: wody.edu.pl